Realizované zakázky - Realitní makléři Plzeň plus s.r.o.

 

Realitní kancelář Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. za svého působení v realitní činnosti zprostředkovala již mnoho úspěšných prodejů nemovitostí. Na této stránce je prezentována jen malá ukázka z nich:

 

Prodej bytu 3+1 El. Krásnohorské

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý a prostorný byt 3+1 v osobním vlastnictví s lodžií v Plzni v klidné části ulice Elišky Krásnohorské. Jedná se o bytovou jednotku situovanou ve druhém nadzemním podlaží ( 1.patro ) panelového bytového domu s výtahem.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 3+1 Dýšina

Nabízíme k prodeji slunný byt 3+1 (upraven z 2+1) v osobním vlastnictví o výměře 55,8 m2 v lokalitě Plzeň město - obec Dýšina. Byt se nachází v prvním patře (2. NP) třípodlažního cihlového domu bez výtahu.

Prodáno

 

 

Prodej RD Radnice

Nabízíme k prodeji velice pěkný cihlový rodinný dům po celkové rekonstrukci o vnitřní dispozici 2+1 v městě Radnice, v ulici Za Sokolovnou. Jedná se o přízemní dům s podkrovím, částečně podsklepený.

Prodáno

 

 

 

Prodej RD Radobyčice

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk v městské části Plzně v Radobyčicích. Dům prošel před pěti lety kompletní vnitřní rekonstrukcí.

Prodáno

 

 

Prodej RD Nýrsko

Nabízíme k prodeji prostorný cihlový řadový rodinný dům určený k částečným úpravám o vnitřní dispozici 5+1 (celkem 320 m2 podlahové plochy) v obci Nýrsko v ulici Karla Čapka.

Prodáno

 

 

Prodej skladových prostor Plzeň - Lobzy

Nabízíme k prodeji prostorný skladový prostor o zastavěné ploše 174m2 + pozemek cca. 40m2 v Plzni pod ulicí Lobezská. Sklad je určený ke skladování jakéhokoliv materiálu, vhodný např. pro stavební firmu, truhlářskou firmu, skladování automobilových dílů apod.

Prodáno

 

 

Prodej pozemku v obci Nebílovský Borek

Nabízíme k prodeji oplocenou rovinatou stavební parcelu v současné době vedenou na katastru jako zahrada o celkové výměře 730 m2. Pozemek se nachází v zastavěné části obce Nebílovský Borek a územním plánem je určen pro bydlení.

Prodáno

 

 

 

Prodej pozemku v obci Plichtice

Nabízíme k prodeji rovinatou stavební parcelu v současné době vedenou na katastru jako zahrada o celkové výměře 1970 m2. Pozemek se nachází na okraji obce Plichtice 1km od Hnačovského rybníka.

Prodáno

 

 

Podej chaty Hůrky, okr. Rokycany

Nabízíme k prodeji rekreační chatu v chatové oblasti v obci Hůrky okr. Rokycany. Jedná se o montovanou dřevěnou chatu se zděnými základy o zastavěné ploše 39 m2, která je postavená na obecním pozemku.

Prodáno

 

 

 

Prodej bytu 2+1 Líšťany, okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji velmi světlý byt 2+1 v osobním vlastnictví s balkonem v Líšťanech nedaleko Plzně. Jedná se o bytovou jednotku o velikosti 65m2 situovanou ve druhém patře panelového bytového domu.

Prodáno

 

 

 

Prodej bytu 3+1 Starý Plzenec

Nabízíme k prodeji byt 3+1 ve Starém Plzenci. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové rozloze 81,5 m2 nacházející se 1. nadzemním podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

Prodej bytu 2+1 Jablonského ul. Plzeň, Východní Předměstí

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Jablonského ulici v Plzni, městská část Slovany. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové rozloze 54 m2 nacházející se 5. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

Prodej rodinného domu Mirošov, okr. Rokycany

Nabízíme k prodeji RD v obci Mirošov v okr. Rokycany. Jedná se o pěkný rodinný dům o zastavěné ploše 62 m2 se zahradou o ploše 787 m2. RD se nachází na klidné místě na kraji obce.

Prodáno

 

 

 

Prodej bytu 4+1 Elišky Krásnohorské, Plzeň, Severní Předměstí

Nabízíme k prodeji byt 4+1 v Plzni, ul. Elišky Krásnohorské, městská část Lochotín. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové rozloze 88,8 m2 nacházející se 6. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

Prodej bytu 2+1 Bor u Tachova

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Boru u Tachova okr. Tachov. Jedná se o pěkný byt o podlahové ploše 65.5 m2 nacházející se ve 4. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

Prodej bytu 2+1 Elišky Krásnohorské, Plzeň, Severní Předměstí

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Plzni, ul. Elišky Krásnohorské, městská část Lochotín. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové rozloze 62,83 m2 nacházející se 4. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

Prodej bytu 2+1 Sokolovská, Plzeň, Bolevec

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Plzni, Sokolovská ul., městská část Lochotín. Jedná se o pěkný slunný byt o podlahové ploše 62,03 m2 nacházející se v 7. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 2+1 Masarykova, Plzeň, Doubravka

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Plzni, Masarykova ul. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové rozloze 49 m2 nacházející se 3. nadzemním podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej bytu 3+1 Tachovská, Plzeň, Bolevec

Nabízíme k prodeji kompletně rekonstruovaný byt 3+1 v Plzni, Tachovská ul. Jedná se vkusně rekonstruovaný byt o podlahové ploše 75,38 m2 nacházející se 6. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej bytu 2+1 Tlučná okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji pěkný byt 2+1 v Tlučné. Jedná se o družstevní byt o podlahové ploše 68,26 m2 nacházející se 3. podlaží cihlového domu.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej bytu 1+1 Blatenská ul., Plzeň, Lobzy

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v Plzni, Blatenská ul. Jedná se o zajímavý cihlový byt o podlahové ploše 37,4m2 nacházející se 3. podlaží cihlového domu.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej chaty Šťáhlavice, obec Šťáhlavy

Nabízíme k prodeji pěknou chatu v chatové oblasti Šťáhlavice, okr. Plzeň - město. Jedná se o pěknou chatu o zastavěné ploše 25 m2.

Prodáno

 

 

 

Prodej rodinného domu Vejprnice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Vejprnice, okr. Plzeň-sever. Jedná se o pěkný RD nacházející se ve velmi žádané lokalitě v dosahu MHD nedaleko Plzně. Zastavěná plocha 224 m2, zahrada 359 m2.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej bytu 2+1 Pod Mikulkou, Bolevec

Nabízíme k prodeji novostavbu 2+1 v Plzni, Pod Mikulkou, městská část Lochotín. Jedná se o velice pěkný cihlový byt o podlahové ploše 62,3 m2 nacházející se v 1. podlaží cihlového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 1+1 Francouzská, Východní Předměstí, Plzeň

Nabízíme k prodeji podkrovní novostavbu bytu 1+1 v Plzni, Francouzská ul. Jedná se o vkusně vybudovanou bytovou jednotku nacházející se v podkroví bytového domu o podlahové ploše 40,5 m2.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej bytu 2+1 Blatenská, Plzeň, Lobzy

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Plzni, Blatenská ul., Lobzy. Jedná se o zajímavý cihlový byt o podlahové ploše 50,8 m2 nacházející se 5. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej bytu 2+1 Kaznějov, okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Kaznějov. Byt o podlahové ploše 61,0 m2 se nachází v 6. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

 

 

Prodej bytu 2+1 Horní Bříza, okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Kaznějov. Jedná se o pěkný slunný byt o podlahové ploše 61,0 m2 nacházející se v 3. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej chalupa Nečtiny, část Nové Městečko u Nečtin, okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji chalupu vhodnou k rekreaci i k trvalému bydlení v obci Nečtiny, část Nové Městečko u Nečtin. Zastavěná plocha s nádvořím 404 m2, zahrada 1038 m2.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej bytu 4+1 Majakovského, Plzeň, Bolevec

Nabízíme k prodeji byt 4+1 v Plzni, Majakovského ul., městská část Lochotín. Jedná se o pěkný velký byt nacházející se v 7. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej chaty v obci Malesice

Nabízíme k prodeji chatu vhodnou k rekreaci i k trvalému bydlení v obci Malesice, nedaleko Plzně. Zastavěná plocha 29 m2, zahrada 404 m2.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej bytu 3+1 Třemošná, Okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v Třemošná, Majakovského ul., městská část Lochotín. Byt o podlahové ploše 62,4 m2 se nachází v 4. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej bytu 3+1 Domažlice, Palackého

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v Domažlicích, Palackého ul. Jedná se o pěkný velký byt o podlahové ploše 66,5 m2 nacházející se v 1. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

 

 

Prodej bytu 3+1 Domažlice, Palackého

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v Plzni, Domažlicích, Palackého ul. městská část Lochotín. Jedná se byt o podlahové ploše 72 m2 nacházející se v 1. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej rodinného domu Barákova, Plzeň

Nabízíme k prodeji RD na Slovanech v Plzni, Barákova ul. Jedná se o starší Rd určený k rekonstrukci, který se nachází ve velice lukrativní části města Plzně.

Prodáno

Kde inzerujeme?